.

WebProdukty

je profesionálne webdesign štúdio, ktoré sa špecializuje na nasledujúce oblasti

Našim spoločným cieľom je čo najväčšie zviditeľnenie Vašej www stránky!

Preto ponúkame profesionálnu registráciu internetových stránok do slovenských katalógov a najpopulárnejších svetových fultextových vyhľadávačov. Registráciu do každého katalógu vykonávame zásadne ručne, bez použitia automatických robotov, aby sme zaistili, že odkaz bude skutočne zaregistrovaný a zaradený do správnej kategórie.

Prečo je táto registrácia tak dôležitá?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Vďaka registrácii získate tzv. spätné odkazy, čiže odkazy smerujúce z iných webových stránok na Vašu. Vyhľadávače to samozrejme zistia a zvýšia stránke hodnotu PageRank. Tato hodnota udáva, ako je stránka populárna a či je kvalitná. A keďže popularita stúpne, zlepší sa aj umiestnenie vo vyhľadávačoch, lebo vyhľadávače sa snažia užívateľom poskytnúť len kvalitné a populárne stránky.

Kvalitné webové stránky sú zhotovované pomocou moderných technológií (XHTML, CSS, PHP..), a podľa štandardu W3C, čistý validny kód. Vytvoríme webdesign, ktorý bude zodpovedať Vašim predstavám a firemnému profilu. Návštevníci sa tak budú radi vracať na Váš web vďaka moderne a prehľadne konštruovanému desingu.

Pomohli sme k úspechu iným, pomôžeme aj Vám!
.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright 2008-2018 © webprodukty.sk . Všetky práva vyhradené