.

WebProdukty

je profesionálne webdesign štúdio, ktoré sa špecializuje na nasledujúce oblasti

Čo je to SEO optimalizácia www stránok pre vyhľadávače?

Pre úspech nestačí len byť vo vyhľadávači, väčšinou je potrebné aby vyhľadávač vypisoval daný web na začiatku výsledkov vyhľadávania . To preto, že väčšina užívateľov vyhľadávača väčšinou prejde len prvé stránky.

Optimalizácia pre vyhľadávače teda spočíva predovšetkým v schopnosti presvedčiť vyhľadávače, že náš web je najrelevantnejším výsledkom na danú hľadanú frázu, tzv. kľúčové slovo.

Nie je to však tak úplne jednoduché, fulltextové vyhľadávače dnes sledujú množstvo činiteľov, podľa ktorých výsledky vyhľadávania zaraďujú (a stále ich pribúda). Váha jednotlivých činiteľov sa ešte k tomu priebežne mení v čase podľa aktuálnych algoritmov vyhľadávača.

Čo zohľadňujeme pri optimalizácii stránok?

Všeobecne sa optimalizácia pre vyhľadávače rozdeľuje na dve základné oblasti.

Faktory priamo spojené s obsahom a kódom stránky a jej umiestnením v rámci celého webu. Do tejto skupiny patrí väčšia časť z množstva činiteľov . Ide o činitele, ktoré sa dajú ovplyvniť priamo na webovej stránke, napr. štruktúra prezentácie, funkcie a prístupnosť navigácie, stavba textov a hustota kľúčových slov, kvalita kódu stránok, tvar URL a mnoho ďalších. Dôkladné vyladenie týchto faktorov môže veľmi priaznivo ovplyvniť hodnotenie stránky vo fulltextových vyhladávačoch a tým aj jej umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania.

Faktory nesúvisiace s obsahom stránky. Sem patria tzv. spätné odkazy (súvisí s registráciou do vyhľadávačov), hlavne ich kvantita, kvalita, forma a umiestnenie na odkazujúcich stránkach. Podľa týchto faktorov vyhľadávače určujú umiestnenie stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Tieto faktory majú vzhľadom ku svojej horšej ovplyvniteľnosti väčšinou väčšiu váhu.

Čo nezaručujeme?

Rýchle umiestnenie Vašej stránky na prvej strane vo fultextových vyhľadávačoch. Optimalizácia bohužiaľ nie je všemocná, a pri státisícoch stránok nájdených fultextovým vyhľadávačom, prvú pozíciu má bohužiaľ len jeden. Pri úzkej spolupráci s Vami je tento cieľ, časom určite reálny.

Kvalitné webové stránky sú zhotovované pomocou moderných technológií (XHTML, CSS, PHP..), a podľa štandardu W3C, čistý validny kód. Vytvoríme webdesign, ktorý bude zodpovedať Vašim predstavám a firemnému profilu. Návštevníci sa tak budú radi vracať na Váš web vďaka moderne a prehľadne konštruovanému desingu.

Pomohli sme k úspechu iným, pomôžeme aj Vám!
.

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! Copyright 2008-2018 © webprodukty.sk . Všetky práva vyhradené